Damian Jasná Hotel Resort & Residences

                       

Damian Jasná Hotel Resort & Residences

Damian Jasná Hotel Resort & Residences na Slovensku Vám nabízí unikátní přístup ke standardu horských apartmánů a služeb. Využijte s rodinou a přáteli volný čas na aktivní odpočinek v nejlepším slovenském lyžařském středisku. Přímo na úpatí Chopku, v okolí malebného Vrbického plesa, v bezprostřední blízkosti nové kabinové lanovky se bude nacházet první resort svého druhu na Slovensku - Damian Jasná.

Nabídne vám vlastnictví prostorného apartmánu s nádherným výhledem na hory, dokončeného na klíč luxusními italskými značkovými interiéry a nejmodernějšími technologiemi. K tomu nadstandardní služby exkluzivního hotelového resortu na světové úrovni a možnost zařadit apartmán k pronájmu do hotelového programu.

 

Základní údaje

  • celková užitná plocha: 37.000 m2
  • hotel: 54 standardních pokojů o rozloze 35 m2 a 1 prezidentské apartmá o rozloze 260 m2
  • apartmány: 104 studií a 1-5 ložnicových apartmánů s rozlohou od 40 m2 do 120 m2 s výškou stropů od 285 do 320 cm; 18 luxusních rohových apartmánů s rozlohou od 110 m2 do 270 m2; Exkluzivní kolekce pěti penthouse s rozlohou od 200 m2 do 600 m2
  • Wellness, Spa & Fitness centrum: 1,500 m2 na dvou podlažích
  • dětský svět: 300 m2
  • konferenční centrum: 1,650 m2 / 8 samostatných konferenčních místností, hlavní sál s kapacitou max. 500 osob
  • parkování: 193 vnitřních garážových stání, Valet parking
  • gastronomická zařízení: restaurace, Mikropivovar, vinotéka, Skybar, kavárna, mini potraviny, lobby bar, atd.
  • ostatní zařízení: obchody, půjčovna a úschovna lyží a kol, dětské hřiště, herna, kluziště, atd.

 

      

 

Apartmány

Rezidenční část Damian Jasná Hotel Resort & Residences nabízí do vlastnictví 104 studií a 1-5 ložnicový apartmánů s velkými okny s výhledem na Chopok nebo Demänovskou Dolinu, 18 luxusních rohových apartmánů a exkluzivní kolekci pěti třípodlažních penthouse s vlastním wellness a vířivým bazénem. Každý apartmán má vlastní balkon nebo terasu. Majitelé mají možnost dokoupit si garážové parkovací místa a skladový prostor.

Díky kombinaci moderních interiérů od renomovaných designérů s kvalitními tradičními materiály mají apartmány Damian unikátní horskou atmosféru, která vám nabídne inspirativní únik z každodenního života. Díky nejmodernějším technologiím a nadstandardním službám zajistíme vám a vaší rodině absolutní pohodlí. Navíc vám nabízíme možnost zařadit svůj apartmán do hotelového programu a vy získáte příjmy z jeho pronájmu.

Apartmány nabízíme dokončeno na klíč ve dvou provedeních Deluxe a Premium - s kompletně zařízenými interiéry, včetně sanity, spotřebičů a všech doplňků, připravené k okamžitému užívání. Vše v nadstandardním provedení, s použitím nejkvalitnějších materiálů.

Nejmodernější technologie budou nedílnou součástí Damian Jasná. Vstup do výtahů budou kontrolovat biometrické technologie. Inteligentní integrovaný řídicí systém, kontrolovaný aplikací na vašem smartphonu kdekoli na světě, vám zjednoduší život a ušetří energie. Vašim smartphonem dokážete odemknout / zamknout váš apartmán, ovládat světla, teplotu v každé místnosti, Tv nebo HD ozvučení, pustit si jakýkoliv film z iTunes, Youtube, atd. Samozřejmostí je přístup na bezdrátový vysokorychlostní internet, telefonní a faxová linka, HDTV, interaktivní TV systém s přístupem k hudbě, filmům a hrám.

 

      

 

U nás se relax stane vaším životním stylem

Prodejem apartmánu naše služby nekončí, právě naopak. Díky komplexní škále zařízení a služeb na nejvyšší úrovni, vám nabízíme dovolenkové apartmány se vším, co k nim patří. Ale je to hlavně pozornost k individuálním požadavkům klientů, která odlišuje naši nabídku od jiných projektů. Před svým příchodem nás například můžete požádat o nákup oblíbených potravin a ty vás pak budou čekat naskládané v chladničce. Před odjezdem vám zase vyčistíme a uskladníme sportovní potřeby, tak aby byly připraveny na další použití. Samozřejmostí je milý, ochotný a zkušený personál.

Je v našem zájmu, abyste svůj apartmán využívali co nejvíce, budeme vás proto pravidelně informovat o novinkách, speciálních akcích a motivovat vás k příjezdu organizací akcí a aktivit, tak abyste se těšili na další pobyt.

Jsme tu pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, připraveni uspokojit tu nejnáročnější klientelu.

 

 

Lokalita

Každý zná největší a nejlepší lyžařské středisko na Slovensku Jasná. Ne každý však zná jeho nejkrásnější zákoutí a skryté poklady. Jedním z nich je i malebné Vrbické pleso. Právě u něj se bude nacházet Damian Jasná - na úpatí Chopku, přímo v srdci Jasné.

Díky nové moderní kabinkové lanovce v bezprostřední blízkosti si budete moci obout boty a vyrazit na svah bez šlapání, či cestování autem. Kromě skvělého lyžování si můžete vychutnat širokou škálu zimních a letních indoorových a outdoorových aktivit a atrakcí přímo ve středisku a v blízkém okolí slovenského nejnavštěvovanějšího regionu Liptova.

Pokud jste v Jasné byli už dávno, možná vás překvapí, jak se za ta léta změnila. Díky rozsáhlým investicím přibyly nejen sjezdovky, lanovky a zasněžování, ale i bary, restaurace, obchody.. Tyto investice neskončily a Jasná se neustále rozvíjí. V blízké budoucnosti je například plánovaná i výstavba komerčně-zábavního centra. Vše za účelem zvýšení kvality a komfortu vašeho pobytu.

Damian Jasná Hotel Resort & Residences se bude nacházet přibližně 200 m jihovýchodně od Vrbického plesa, mezi Hotelem Grand a Vrbickým plesem, v centru lyžařského střediska Jasná, obec Demänovská Dolina, uprostřed Národního parku Nízké Tatry. 

Hlavním přístupovým bodem do střediska je 16 km vzdálené město Liptovský Mikuláš, s výborným železničním i silničním spojením z Prahy i Košic. Liptovský Mikuláš leží na hlavní železniční trati č. 180 Žilina - Košice. Jeho jižní částí prochází dálnice D1 a nachází se na křižovatce silnic I / 18 a II / 584.

Leteckou dopravou je středisko přístupné díky příznivé vzdálenosti ke třem mezinárodním letištím - 55 km od letiště Poprad - Tatry, 184 km od Košic a 179 km od letiště Krakow. Letiště Žilina s pravidelnými lety z Prahy je vzdáleno 104 km.

Masivní inzerce Exportujeme na