Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

PRODEJTE SVOJI NEMOVITOST

co NEJrychleji, NEJbezpečněji a za co NEJvyšší možnou cenu   

 

Jak na to?

.. za co nejvyšší možnou cenu

Pokud se při prodeji Vaší nemovitosti rozhodnete využít služeb naší realitní kanceláře, dostanete v průměru o 8% vyšší cenu. Jak to dokážeme? Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku, vysvětlíme Vám moderní postupy prodeje, abyste získali náskok před konkurencí a z prodeje Vaší nemovitosti získali co nejvíce. Nikdy neslibujeme nereálné!

.. co nejbezpečněji

Již od roku 2000 spolupracujeme na přípravách všech smluv s advokáty, členy České advokátní komory se sjednaným pojištěním odpovědnosti za škodu. Zároveň všichni naši certifikovaní makléři, členové Asociace realitních kanceláří České republiky, mají povinně sjednáno pojištění profesní odpovědnosti, řídí se Etickým kodexem ARK ČR a jsou pravidelně školeni. Garantujeme Vám hladký průběh celé obchodní transakce.

.. co nejrychleji

Máme bohaté zkušenosti s prodejem bytů, rodinných domů, nebytových prostorů a pozemků, zejména v Praze a okolí. Díky našemu členství v ARK ČR sdílíme zakázky s cca 300 realitními kancelářemi a pomocí tohoto nástroje disponujeme rozsáhlou databází poptávajících klientů. Realizovali jsme stovky obchodních případů, zpravidla do měsíce Vám zajistíme vhodného kupce a pokud nemovitost neprodáme, vykoupíme jí od Vás! Již teď máte prodáno!

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?